ÖDEMİŞ

COŞKU SALONA SIĞMADI !

 

”İNSANLARA OY ALMAK İÇİN DEĞİL.. GÖNÜLLERİ KAZANMAK İÇİN GİTMELİYİZ”

Geçtiğimiz gün Belediye Kültür Merkezinde gerçekleştirilen İlçe Danışma Meclisi Toplantısı parti teşkilatının ve davetlilerin eşliğinde şenlik havasında geçti. Ak Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül ve İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ’ın katıldığı toplantı yerel seçimler öncesi adeta bir gövde gösterisine dönüştü.

Divan Başkanlığını İl Başkanlığı Medya’dan sorumlu Kader Ertemiz’in yaptığı toplantının açılış konuşmasını İlçe Başkanı R. Şerif Delibalta yaptı. Ardından Teşkilat Başkanı Ali Nihat Ataç kürsüye gelerek kongre ardından geçen 6 aylık süreçteki icraatları ve yeni projeleri bir sunum eşliğinde anlattı. Belediye Başkanı Mahmut Badem ise şu ana değin Ödemiş ve birçok mahallede uygulanan yatırımları bir slayt ile davetlilere sundu.

Kapanış konuşması için kürsüye gelen İl Başkanı Aydın Şengül,

“Bu işler bir ekip işidir. Bizler önemli olan iyi bir aile olalım. Samimi olalım, ilk önce kendimiz samimi olacağız.” dedi.

“İnsanlara oy almak için değil, onların gönlünü kazanmak için gitmeliyiz. İşte o zaman oy kendiliğinden gelecektir.” diye konuşan Şengül, seçimlerdeAK Partibayrağını gururla dalgalandıracaklarını sözlerine ekledi.